Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Dodanie permisji poprzez klikniecie na tabliczke.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

------------------------------------------------------

Witam z tej strony Enio i prosil bym was o przerobienie tego skryptu tak aby po kliknieciu tabliczki dodało graczowi permisje "disco.set" z góry dzięki!

http://pastebin.com/iPA7eMHJ

http://pastebin.com/iPA7eMHJ

http://pastebin.com/iPA7eMHJ

http://pastebin.com/iPA7eMHJ

http://pastebin.com/iPA7eMHJ

------------------------------------------------------

 

Opublikowano
on rightclick on sign:
        if line 2 is "&7&l[&cD&dI&bS&6C&2O&7&l]":
                trigger:
                        if player has 5 diamonds:
                                if player doesn't have a permission "disco.set"
                                    add permision "disco.set"
                                    stop

Sprawdź to. Nie testowane.

Opublikowano


on rightclick on sign:

line 1 is "Disco"

execute console command "pex user %name of player% add disco.set"

Drogi Użytkowniku <użytkownik> !
Jeśli, twój problem przez zemnie do końca rozwiązany.
Powiadom mnie o tym, pisząc dalszy problem i '@Aerons'
A, jeżeli wszystko w porządku kliknij Lubię to!

 

Opublikowano
on rightclick on sign:
        if line 1 is "Disco":
                trigger:
                        if player has 5 diamonds:
                                if player doesn't have a permission "disco.set"
                                    add permision "disco.set"
                        remove 5 diamonds from player's tool
                                    stop


Nie testowałem o błędzie mnie powiadom!

Drogi Użytkowniku <użytkownik> !
Jeśli, twój problem przez zemnie do końca rozwiązany.
Powiadom mnie o tym, pisząc dalszy problem i '@Aerons'
A, jeżeli wszystko w porządku kliknij Lubię to!

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...